25 лют. 2024

Щочетверга - нове джерело емоцій та приємних вражень! 22 лютого учні та вчителі Ліцею № 91 ДМР знову мали нагоду зустрітися з нашими друзями з міста Рочестер, штат Нью-Йорк. Цього тижня обговорювали музику і спорт: від класики до сучасних українських виконавців, від бейсболу до альпінізму. Ми і не сумнівалися, що спорт та музика об'єднують людей - і дорослих, і дітей - навіть через океан! Дякуємо пані Тамарі Денисенко за теплі зустрічі, надихаючі історії та окремо - за неймовірно цікавих гостей!

Нетерпляче та радісне очікування нового четверга вже стає доброго новою традицією в нашому ліцеї!