29 лют. 2024

Нова неймовірна зустріч учнів та вчителів Ліцею № 91 ДМР з командою неперевершеної Тамари Денисенко! Цього разу ми поринули у світ української поезії, яка здатна розчулити серця у всьому світі. Учні декламували вірші Тараса Шевченка, Володимира Сосюри та Ліни Костенко. А на десерт - ми вели теплі, вже майже наче як вдома за горнятком чаю, розмови з господаркою зустрічі. Дякуємо, пані Тамаро, за кожну годину, за увагу, чуйність і тепло, що відчувається навіть через океан! Вже сумуємо за наступним разом!