11 бер. 2024

Наш інтернаціональний місточок міцнішає!

Днями в Ліцеї № 91 ДМР вирували найприємніші емоції, адже учні та вчителі ліцею та East Irondequoit Middle School зустрілися знову! І цього разу зустріч пройшла в іншому, ще більш захоплюючому форматі. Учні спілкувалися в форматі "one-to-one" та в маленьких групах. Те, що почалося як імпровізоване інтерв'ю між учнями, продовжилося невимушеною бесідою і завершилось тим, що в американських та дніпровських хлопців та дівчат не було бажання прощатися! Цей вечір у нашому Ліцеї № 91 ДМР запам'ятається назавжди, за що ми щиро вдячні всій East Irondequoit Middle School, окремо - Mrs. Briannyn Payne Reyes та пані Тамарі Денисенко. "...Адже життя – це не ті дні, які минули, а ті, які запам’ятались..." (с)