У рамках загальноміського освітнього проєкту "ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці" учні Дніпра відвідують уроки не тільки у стінах рідних закладів освіти, але й у культурних закладах.

13 бер. 2024

Відтак, 6-А клас Ліцею № 91 ДМР долучився до цікавого уроку образотворчого мистецтва, який провела в стінах Дніпровського художнього музею вчитель ОТМ Лаврик Олена Миколаївна. Шостикласниці та шостикласники не лише дізнались про таємниці поєднання різножанрових стилей при виконанні однієї довершеної композиції. Хлопці й дівчата змогли попрактикуватися у своїх художніх вміннях на майстер-класі з виготовлення паперових лелек у техніці оріґамі, прикрасити ними та іншими хендмейд-оберегами фігуру Берегині - Української Мадонни, зустрітись з майстринею розпису хусток Натою Чарівною і насолодитись естетикою експозиції Художнього музею, який люб'язно відчинив свої двері для нас!