Вітаємо учня 9-і класу СІЧКОВА Дмитра з черговою успішно захищеною науковою роботою!

20 бер. 2024

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Ліцею № 91 ДМР щиро вітають учня 9-і класу СІЧКОВА Дмитра з успішним захистом у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України власної наукової роботи - дослідження!  Під методологічним керівництвом та у плідній співпраці з МАНЬКУСЬ Іриною Володимирівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри фізики та математики Чорноморського національного університету імені Петра Могили (Миколаївська обл.) і ЗАСЄКІНОЮ Тетяною Миколаївною, доктором педагогічних наук, старшим науковим співробітником, заступником директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук України, Дмитро СІЧКОВ теоретично розробив, обґрунтував, дослідив та науково описав проблематику і хід свого дослідження у роботі "Особливості формування та розвитку природничої компетентності учасників освітніх хабів". Попри війну, українська молодь не лише вчиться - але й просуває наукову тематику, сміливо беручись до самостійних наукових розвідок! Тож, ще раз вітаємо Дмитра СІЧКОВА з черговим тріумфом на ниві знань! Попереду - експериментальне практичне впровадження результатів цієї роботи в стінах Ліцею № 91 ДМР!