18 квіт. 2024

18 квітня 2024 року відбулася дуже цікава онлайн-зустріч між учнями Ліцею № 91 ДМР та East Irondequoit Middle School (м. Рочестер, США). Учні та викладачі двох закладів освіти говорили про те, що робить нас кращими, ділилися своїми думками та враженнями з цього філософського, без перебільшення, питання.
     Ми обговорювали моменти, коли ми допомагали один одному, людей; миті, які принесли посмішки на наші обличчя, моменти вдячності та подяки. Також ми ділилися своїми досягненнями в навчанні, вирішували, що для нас є ідеальним подарунком та навіть дискутували - а чи існують привиди?

Ця зустріч була не лише цікавою, але й дуже важливою для нашого міжкультурного обміну. Слова особливої подяки - пані Тамарі Денисенко, яка стала ініціатором дослідження значення слова "дякую" для наших американських друзів та навчила їх вимовляти це слово українською мовою. В нас діє формула: "кожна нова зустріч - нове слово українською мовою". Такі ініціативи допомагають нам краще розуміти один одного та підтримувати дружбу між нашими країнами. Не можемо дочекатися наступної зустрічі та нових можливостей для співпраці та взаєморозуміння!