3 бер. 2016
03.03.2016. Учні 5А та 6А класів КЗО «СЗШ№91» ДМР у складі 30 дітей відвідали Обласну бібліотеку для дітей, де зустрілися з сучасним українським письменником, лауреатом премії ВВС – 2015р. – Андрієм Бачинським (19.01.1968 р.н.)

В атмосфері жвавого душевного спілкування діти розповіли про свої враження від прочитаних ними книжок «140 децибелів тиші», « Неймовірні пригоди Остапа і Даринки», « Канікули Остапа і Даринки», «Детективи в Артеку». Учням найбільше сподобалось те, що всі пригоди книжкових героїв відбуваються в реальних та неймовірно цікавих куточках України. Хочеться вірити, що , прочитавши книжки А. Бачинського, у наших юних поціновувачів пригод з’явиться бажання відвідати ті місця і ще більше дізнатися про історію нашої країни. А ще крім пізнавальної функції, як з’ясувалось, і це теж є однією з головних цілей читання, - твори письменника несуть ще й виховну, соціалізуючи мету, яка показує і пояснює базові поняття й норми поведінки, співжиття в родині, колективі, розуміння того, що поряд з нами можуть бути люди, для  яких сприймати  звичайний світ звуків і образів, рухів і  інших повсякденних  радощів є не аби яким зусиллям. Повну версію зустрічі на 53 хвилини викладено в Інтернет – мережі за посиланням « Зустріч з Андрієм Бачинським у Дніпропетровську».