1 Вересня - День знань.

1 вер. 2016
1 Вересня - День знань

Урочиста лінійка для учнів, вчителів і батьківської громади СХШ №91 проводилася за темою «Перший дзвоник на щастя й долю лунає», присвячена 25-річчю проголошення  Незалежності України, 1000-ліття Державності, 240-річчя рідному місту, 65-річчя рідній школі.

DSC_0035

Привітати в урочисті хвилини шкільну громаду завітали помічник депутата Верховної Ради України І.І Куліченка – Лозенко О.В. та депутат міської ради Збарська К.Ю.

DSC_0027

Найяскравішим моментом свята був не тільки Перший дзвоник, що у вигляді чарівної квітки, розквітлої на майдані; давали учні 1-х класів: Резніченко Вероніка, Лишак Олександр, Зінченко Маргарита, Рогач Кирило, Швидка Анастасія, Міщенко Олексій, а й  «Серце любові» до України, яке зібрали з «соняшників» і «волошок» представники усіх класів школи.

DSC_0103

DSC_0106

Тепер інсталяція  «Ми     91»  (Ми любимо Україну, місто Дніпро, рідну 91-шу школу!) знаходиться в рекреації  на другому поверсі основної будівлі навчального закладу.

IMG_2706

Гості свята та директор школи М.М.Жаворонок отримали в дарунок символічні обереги  - лялькі- мотанки.

DSC_0088

DSC_0112