13 жовтня 2016 року на передодні Дня захисника України, Дня козацької слави, св. Покрови відбулися заходи згідно Стратегії національно – патріотичного виховання дітей і молоді .

13 жовт. 2016
13 жовтня 2016 року на передодні Дня захисника України, Дня козацької слави, св. Покрови відбулися заходи згідно Стратегії національно – патріотичного виховання дітей і молоді до яких були залученні учні всіх класних колективів.

13 жовтня 2016 року на передодні Дня захисника України, Дня козацької слави, св. Покрови відбулися заходи згідно Стратегії  національно – патріотичного виховання  дітей і молоді до яких були залученні учні всіх  класних колективів. На перервах починаючи  з 1-І, в рекреаціях школи рої класів шикувалися для участі  в Параді роїв.

IMG_3101

IMG_3114

IMG_3125

Умовами виступу рою були показові виконання команд ройового з класу: шикування, назва, гасло, пісня, однострій (об’єднуючий елемент  з емблемою рою). Парад роїв проводили головний виховник куренню нашої школи  дудка А.П., ЗДВР Лаврик О.М., педагог – організатор  Сіліченко О.О., вчитель музичного мистецтва  Саленко В.В., вчитель фізичного виховання Слободян І.А.. Парад роїв, як елементи  «Впоряд» і  «Ватра» Всеукраїнської військово – спортивної   гри «Сокіл» («Джура»), пройшов на високому рівні емоційного  піднесення.

До підготовки заходу були залучені батьки – волонтери АТО. В атмосфері гордості за героїчне минуле й сьогодення нашого народу пройшов увесь навчальний день. А на завершення урочисто – святкових заходів старшокласники не тільки провели парад роїв, а й за козацькими звичаями та традиціями школи продемонстрували свою козацьку звитягу  в ході військово – спортивної гри «Нумо, хлопці!» в спортивній залі школи.

IMG_3194

IMG_3143

Головними героями гри були представники роїв 11-А, 10-А та збірної  9-Б, В класів. Членами журі – учасники територіальної оборони  Дніпро  Борисенко Д.Д., Торгович І.В., волонтери – батьки Швидка Т.Д. , Чепурна С.О. учасник АТО – дідусь  учениці  7-А кл. Довбах В.М. Конкурсну програму підготував вчитель курсу «Захисту Вітчизни» Дудка А.П. В програмі були елементи  силової підготовки: віджимання від підлоги, качання пресу, естафета комплексна, перетягування  каната. З вправ військової підготовки були збір і одягання   протигаза, накладання джгута й накладання пов’язки на голову (дівчата) на час.

IMG_3161

Суддівська колегія у складі вчителів фізичного виховання  Дудка А.П., Коваль Т.О., Слободян І.А. та вчителя курсу «Медико – санітарна підготовка» Глущук В.М. справедливо оцінювали виступи кожної команди. В результаті після підведення підсумків місця розподілилися  наступним чином: ІІІ м.-10-А кл., ІІ м. – 9-Б, 9-В кл., І м.- 11-А кл. в загальнокомандному заліку. В індивідуальній боротьбі майбутні захисники показали достойні результати , за що отримали грамоти та дипломи.

IMG_3200

А естетичними моментами насолоджувалися під час заходу всі присутні в спортивній залі. Адже виступи хореографічного ансамблю «Райдуга» та вокального  «Дніпровські соняшники» ніколи  не залишають байдужими.

Вчимося бути шляхетними, мудрими й відважними! Слава Україні! Героям слава!