11 листопада відбувся Благодійний ярмарок: «Солодкі мрії янголів»,«Квітка Надії», « Майстри міні-шедеврів» 1-11 кл.

11 лист. 2016

Благодійний ярмарок за тематиками майданчиків:

*      «Квітка надії»- декоративні  рослини;

*      «Солодкі мрії ангелів» - смаколики;

*      «Книжковий Кландайк» - книги різної тематики;

*      «Місто майстрів» - майстер – класи з різних видів творчості.

За рішенням Ради школи проведення цього заходу відбувалося протягом  4-х перерв (не порушуючи навчального процесу) в рекреаціях  школи. Майже усі класи задіяли  представників  батьківської громади, що й були головними продавцями. Різноманітність товарів приємно вражала усіх . Цікаво те, що 90 % продукції  було виготовлено учнями та їх родичами вдома, а не куплено в готовому вигляді. Це був справжній ярмарок, за час якого виручено понад 18 тис. грн. Кошти, зароблені на благодійність, заплановано конкретно витратити для участі таких благодійних акціях:

*      «Діти – дітям» - для сиротинці, будинків малютки, будинків інвалідів міста, притулків;

*      «Ми допоможемо їм разом» - для поранених воїнів АТО, сім’ям переселенців, які потрапили  в СЖО, дітям – інвалідам, дітям під опікою – нашим учням.

Підтримати благодійні організації «Червоний хрест», «Ангели дитинства», «Врятуємо дітей Європи», «Допомога Дніпра».

ВЧИМОСЯ ТВОРИТИ ДОБРО!!!