20 жовтня відбувся Фестиваль – конкурс «Школа має талант» для 5-7 класів

20 жовт. 2016
20 жовтня відбувся Фестиваль – конкурс «Школа має талант» для 5-7 класів

Традиційний тематичний виховний захід – вечір  за тематикою «Школа має талант» зібрав здібних, творчих, кмітливих, веселих учнів школи в одній залі. Напередодні осінніх канікул шкільний     хол ІІ поверху перетворився на справжню територію успіху, яскравих перевтілень неперевершених моментів, які робили усіх присутніх щасливішими  по – справжньому. Різноманітність виступів учнів 5-7 класів підкорювала ще й професіоналізмом   юних дарувань. Акробатичний етюд (Коротенко Єгор 5-І), гумореска (Кириченко Микита 5-А), черлідинг  (Батеженко Настя 5-І), лірична хореографія (Нещета Ліза 7-В, Панченко Альона 7-А), патріотичний флешмоб «Не здолати Україну» (7-А), сольник  «Україна – моя любов» (Добриднєва Марія 6-А), «Далеко від мами» (Костенко В. 5-І), запальні брейкдансери та  хіп – хопери  з 5-Б й 5-В класів  запам’яталися своєю енергійністю весь загал і журі. А в виступах 5-А та 6-Б класів були передані справжні риси традиційних етнічних українських танців. Приємно, що кожен з виступаючих сольно та кожен класний колектив артистів отримали дипломи за перемоги в різних номінаціях .