21 жовтня відбувся Фестиваль – конкурс «Школа має талант» для 8-11 класів

21 жовт. 2016
21 жовтня відбувся Фестиваль – конкурс «Школа має талант» для 8-11 класів

В останній день перед канікулами, свої таланти демонстрували старшокласники. Сцену підкорили танцівники ліричністю, експресією, майстерністю зміни характерів через рухи. Сольні номери завершилися оваціями. Оскільки так грати на балалайці як Тимофій Рясіченко (9А) й використовувати  голосовий апарат і дихальну систему  в бітбоксі як Тимур Каграманян   поки що не вміє жоден учень школи. Унікально! Всі запам’ятали яскраве шоу – пародію від 11-А класу. Тішить той факт, що учні випускного класу не тільки співали  й танцювали, а ще  демонстрували веселі мізансцени з життя естрадних зірок. Журі, які спостерігали за виступами, оцінили їх таким чином, що призові місця розділися серед 8-9 класів, а лауреатами в номінаціях  стали артисти 10-А та 11-А класів. Конкурсно – фестивальні  програми завершувалися, але захід  мав продовження: викид нестримної енергії молоді та підлітків під сучасний музичний супровід – дискотека!!!