16.11.2016 Міжнародний день толерантності. « Тиждень толерантності у школі».

16 лист. 2016
16.11 Міжнародний день толерантності. « Тиждень толерантності у школі». Уроки етики «Таємниця людської краси» (9-11кл), «Хто добра людям бажає, той і собі має» (5-8кл.), «Вчимося спілкуватись» (1-4кл) Диспут «Чи вмієте Ви бути щасливими?», «Щастя в самій людині», «Діалоги про відповідальність».

Останнім часом слово «толерантність» набуло значної популярності і стало міжнародним терміном і важливим поняттям у проблематиці миру. У виховному просторі тема «толерантність» відіграє велике значення.  У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 10 по 17 листопада 2016 року в школі №91 проведено «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».

Упродовж тижня робота психолога Рапіної Тетяни Вікторівни та соціального педагога Борисенко Данила Дмитровича була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.  План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний.