"Святий Миколай, до малечі Західного завітай!"

19 груд. 2016
"Святий Миколай, до малечі Західного завітай!"

19 грудня 2016 р. шкільний аматорський  театр учнів школи за традицією відвідав корпус початкової школи та дитячі садочки масиву:  "Лісочок" №241, "Горобинка" №233, "Ладушки" №182  з виставою "Святий Миколай, до малечі Західного завітай!"  Юних артистів зустрічали як добрих знайомих. Вихованці та учні 1-4 класів із задоволенням сприймали дійство, яке відбувалося на сценічному просторі. Сюжетну лінію вистави підтримали та прикрасили своєю виразністю, милозвучністю, душевністю вокальний ансамбль "Ліра" (музичні керівники Саленко В.В.), Святослав Бобошко – 7-А клас (гра на баяні викладач Денісова Т. ), танцювальна група дівчат  - хореографічна композиція  "Рушничок". Наприкінці кожного виступу лунали оплески й слова подяки від маленьких глядачів з надією на зустріч  наступного 2017 року на святі Дня святого Миколая. Також дітям-артистам  подарували солодощі за їхню творчість та створення  позитивного настрою.