17.03.2017р. для вокалістів, танцівників, декламаторів, гімнастів - учнів нашої школи з 1А, 2А, 4І, 5І, 6А, 7А,8В класів та шкільних творчих колективів " Дніпровські соняшники", " Райдуга", "Сюрприз"

17 бер. 2017
17.03.2017р. для вокалістів, танцівників, декламаторів, гімнастів - учнів нашої школи з 1А, 2А, 4І, 5І, 6А, 7А,8В класів та шкільних творчих колективів " Дніпровські соняшники", " Райдуга", " Сюрприз" - пройшов районний тур конкурсу " Веселковий передзвін" в рамках міського фестивалю- конкурсу творчості " Зоряне коло".

17.03.2017р. для вокалістів, танцівників, декламаторів, гімнастів - учнів  нашої школи з 1А, 2А, 4І, 5І, 6А, 7А,8В класів та шкільних творчих колективів " Дніпровські соняшники",

Дніпровські соняшники

" Райдуга",

Коробка з олівцями Райд

" Сюрприз" - пройшов районний тур конкурсу " Веселковий передзвін" в рамках міського фестивалю- конкурсу творчості " Зоряне коло". Вцілому концертна програма сподобалась журі, а найбільше вразили виступи романтичної танцівниці Панченко Альони (7А кл.),

Альона Панченко Замрія

виконавиці поезії Віри Гук(4І),

Віра Гук вірш Чудо

спортивного гімнаста Єгора Коротенка (5І),

Єгор Коротенко акробат

загадково-запальний танець " Козачки" ансамблю " Райдуга" (кер. Радченко В.В.).

Козачки Райдуга

Катя Халтуріна танець В

Метелик

Артур Біт-бокс

Чекаємо на остаточні результати конкурсу!