30 березня 2017 року, традиційно під час весняних канікул, учні, батьки, майбутні учні зібралися в рекреації школи, щоб відвідати мінізоопарк Дніпровського зооцентру.

30 бер. 2017

30 березня 2017 року, традиційно під час весняних канікул, учні, батьки, майбутні учні  зібралися в рекреації школи, щоб відвідати мінізоопарк Дніпровського зооцентру, одним з основних видів діяльності якого є еколого-просвітницька діяльність. В програмі виставки навчально-виховна лекція з метою викликати у дітей зацікавленість, турботливе відношення до всього живого. Під час демонстрації живих експонатів діти мали нагоду потримати на долонях , погладити, поспілкуватися з кожним із них, а також задати питання й отримати розгорнуті відповіді від еко-екскурсовода-зоолога Микити. Всі відвідувачі залишились задоволеними!