17 квіт. 2023
В переддень Великодня, зібрані нами смаколики відправились до захисників країни на донецький напрямок - разом з дитячими малюнками та листівками, які були сповнені найщиріших слів подяки та теплих побажань воїнам.

З 2014 року КЗО "СЗШ № 91" ДМР об'єднує зусилля вчителів, батьків та учнів задля всебічної допомоги українському війську. За дев'ять років російсько-української війни громада нашого навчального закладу передала представникам ЗСУ багато елементів та комплектів спорядження, будівельних і монтажних витратних матеріалів, сотні дитячих малюнків, засоби гігієни, білизну, продукти, ліки тощо. З моменту відкритого вторгнення рф в Україну така волонтерська робота лише посилилась. Педагогічний, батьківський та учнівський колектив опікується не лише гуманітарною допомогою для поранених воїнів, які перебувають на лікуванні у медичних закладах Новокодацького району міста, але і передає посильну допомогу до діючих підрозділів ЗСУ.
     Ось і минулого тижня, в переддень Великодня, зібрані нами смаколики відправились до захисників країни на донецький напрямок - разом з дитячими малюнками та листівками, які були сповнені найщиріших слів подяки та теплих побажань воїнам.

Тримаємо освітній фронт - наближаємо перемогу разом!
Слава Україні! Героям Слава!