Вітаємо наших майбутніх випускників 11-А класу з перемогою у 1/2 фіналу інтелектуального конкурсу "Формула успіху", який відбувся 23 січня 2019 року у районному Палаці дітей та юнацтва!

23 січ. 2019

В запеклій боротьбі за право змагатись у підсумковому турі гри найстарші учні - інтелектуали КЗО "СЗШ № 91" ДМР під керівництвом капітана команди Деркача Ярослава випередили своїх суперників за сумарною кількістю балів, забезпечивши собі впевнену перемогу!
Бажаємо юним розумникам лише збільшення масштабу перемог та успіхів на їх подальшому шляху в дорослому житті та пишаємось ними!