14 вер. 2019
Делегація учнів нашого закладу - представники шкільного парламенту "Ми" та учні 6-А класу зі своїм класним керівником Лаврик О. М. приєдналась до масштабних святкувань, зокрема, до Карнавальної ходи "I ;ove Dnipro - 2019"

14 вересня 2019 р. наше рідне місто Дніпро вже вкотре відзначало свій День народження. Цьогоріч містяни святкували 232-у річницю мегаполіса на обох берегах Дніпра. До масштабних святкувань, зокрема, до Карнавальної ходи "I ;ove Dnipro - 2019" приєдналась і делегація учнів нашого закладу - представники шкільного парламенту "Ми" та учні 6-А класу зі своїм класним керівником Лаврик О. М.. Окрім участі в ході, школярі відвідали діораму "Шляхами Донбасу", прогулялись прикрашеними вулицями міста та отримали багато яскравих вражень про цей осінній день.