27 вер. 2019

27 вересня 2019 року учні 4А та 4Б класів у кількості аж 50 осіб відвідали чарівну місцевість - садибу "Миколин Хутір", яка розташована у Петриківському районі нашої області. В цьому мальовничому куточку школярів 91-ї школи радо зустрічали справжні українські козаки та митці народного мистецтва. Під час надзвичайно веселої та жвавої екскурсії, яка проходила серед справжнього оазісу української етнографії та українського фольклору, діти дізнались багато нового про історію та побут українського села, прадавні звичаї, життя козаків. А кульмінацією такого багатого на пізнавально-розважальні події дня став чумацький обід - з канонічним смачнющим борщем, кулішем та пампушками!