10 жовт. 2019

10 жовтня 2019 р. до нашої школи завітали представники Новокодацького РТЦК та СП. Веселі та вправні військові відвідали 10-11-і класи, де провели цікаві бесіди з профорієнтації, розповівши про переваги навчання на повному державному забезпеченні у військових вишах країни. Старшокласники задавали безліч питань стосовно умов навчання, його термінів та "підводних каменів" - гості ледве встигали відповідати допитливим юнакам та дівчатам! До речі, дівчата виявились чи не активнішими "чомучками" за хлопців! Також військовослужбовці привітали дітей та вчителів школи з наступаючими святами - Днем українського козацтва і Днем Захисника України, побажавши, звісно ж, щастя і мирного українського неба над головою.