16 жовтня 2019 року делегація учнів нашої школи разом із вчителем образотворчого мистецтва Лаврик О. М. відвідала традиційний осінній захід - Новокодацький ярмарок - 2019.

16 жовт. 2019

16 жовтня 2019 року делегація учнів нашої школи разом із вчителем образотворчого мистецтва Лаврик О. М. відвідала традиційний осінній захід, що проводився на березі Червонокам'янського озера - Новокодацький ярмарок - 2019. Тож, в цей теплий та сонячний осінній день дівчата та хлопці з СЗШ № 91 також завітали на ж/м Червоний Камінь, де охоче взяли участь у ярмаркових розвагах. З собою була привезена інсталяція "Пані Осінь", яка експонувалась на ярмарку разом з іншими декоративними доробками осінньої тематики. Учні мали змогу подивитись на інші майстерні витвори мистецтва, скуштувати гарячої каші та пофотографуватись на арт-об'єкті.