Ось і відгуляли ми чергову Масляну! Досхочу наїлись млинців, облаштували тематичну фотозону, провели багато чаювань з млинцями та іншими смаколиками, досхочу натішились.

28 лют. 2020

Ось і відгуляли ми чергову Масляну! Досхочу наїлись млинців, облаштували тематичну фотозону, провели багато чаювань з млинцями та іншими смаколиками, досхочу натішились та отримали безліч позитивних вражень! Тепер ми готові зустрічати Весну-красну, а з'їдені нами млинці, рахувати які можна сотнями, допоможуть нам з новим завзяттям гризти граніт науки та дочекатись омріяного літечка!

Адміністрація КЗО "СЗШ № 91" ДМР дякує усім класним керівникам та творчим колективам батьків і учнів, які долучились до проведення Масляної у стінах нашої школи!