3 бер. 2020
Пройшов вівторок, а це значить, що Шевченківський тиждень у нашій школі продовжується! Сьогодні з творчістю Тараса Григоровича Шевченка ознайомлювались учні 5-х, 6-х та 7-х класів.

Пройшов вівторок, а це значить, що Шевченківський тиждень у нашій школі продовжується! Сьогодні з творчістю Тараса Григоровича Шевченка ознайомлювались учні 5-х, 6-х та 7-х класів, долучаючись до різних форм пізнавальної діяльності. Так, в форматі відеолекторію продовжив працювати з нами комунальний заклад культури "Дніпровська обласна бібліотека для дітей".

6-і клас разом зі своїм класним керівником Лаврик О. М., вчителем образотворчого мистецтва, дізнались більше про роль Шевченка в становленні українського живопису та графіки,

а 6-Б клас разом з класним керівником Швидкою Т. Д. цікаво та весело провів виховну годину, граючи у вікторину - шевченкіаду, питання якої охоплювали всі етапи життя Кобзаря.

'

Окрім цього, маленькі школярі з групи продовженого дня разом з вчителем початкових класів Гончаренко О. В. відвідали дитячу бібліотеку житлового масиву "Західний", де також дізнались багацько нового про великого сина України.