4 бер. 2020

Минула середа, а отже - прийшов час підводити підсумок ще одного дня з Шевченківського тижня, який також пройшов доволі жваво та продуктивно. Отже, 4 березня 2020 року і молодша і старша школа продовжували дізнаватись щось нове про біографію та творчий спадок Тараса Григоровича Шевченка. В філії школи класним керівником 2А класу Соколовою І. М. був проведений конкурс на кращий лепбук (багатофункціональну папку) з елементами української та власне шевченківської тематики.

Також виховні години, присвячені Кобзарю, пройшли сьогодні у 1В, 3Б, 4Б та 6А класах.

Чимало подиву та щирого здивування викликають тематичний куточок-експозиція "Кобзарський куточок", розташований на І поверсі (тут експонуються видання творів Шевченка, елементи української обрядовості, побуту та предмети старовини) і арт-виставка "Шевченко крізь призму сучасності" (кабінет № 38),

де представлено багато художніх інтерпретацій образу Шевченка, який завжди поставав у нашій уяві сивим дідусем з величенькими вусами. Ця арт-експозиція покаже Шевченка навіть в образах Елвіса Преслі, буддиста, робота Бендера, хіпстера, українського військовика та євромайданівця.