5 бер. 2020

Перший весняний тиждень потрохи наближається до свого завершення, а наша школа продовжує згадувати Кобзаря та його внесок у розвиток української культурної спадщини. От і сьогодні, 5 березня, різні класи продовжують долучатись до глибшого ознайомлення з творчістю Шевченка. Так, в 3Б класі (кл. керівник Кохановська В. О.)

була проведена виховна година "Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став" - школярики декламували вірші митця і влаштували конкурс малюнків за сюжетами творів Тараса Григоровича. В 9А класі вчителем англійської мови Тюгаєвою Л. А. був проведений урок "Геній українського народу",

на якому лунали вірші Шевченка у перекладі на мову Шекспіра та Свіфта.

9Б (кл. керівник Сіліченко О. О.) не відставав від своїх "побратимів" та влаштував синьо-жовтий флешмоб на І поверсі школи,

а творча група шкільного парламенту "Ми" разом з педагогом-організатором Тіхно А. С. потішила маленьких учнів філії школи інсценуванням уривків з творів Тараса та запальним гопаком!