Зі святом Останнього дзвоника!!!

29 трав. 2020
Зі святом Останнього дзвоника!!!

Шановні вчителі, учні, батьки!

Зі святом Останнього дзвоника Вас!

Низький уклін та щира вдячність Вам, шановні педагоги, за щоденну наполегливу, титанічну працю, невтомний творчий пошук, любов до дітей та віру в їх здібності.

Велика подяка Вам, шановні батьки, за сприяння та підтримку школи, за щоденну допомогу та підтримку дітей в непростих умовах навчання за дистанційними технологіями. Бажаю, щоб Ваші діти були здорові та щасливі.

Дорогі випускники! Останній шкільний дзвоник- це початок дороги у доросле самостійне життя, в якому нові відкриття, нові вершини та нові досягнення. Бажаю Вам здійснення Ваших мрій та щасливого життєвого шляху.

А для учнів 1- 10 класів  настала пора щасливого літнього відпочинку. Радісного вам літа- 2020, теплих сонячних днів, приємних та незабутніх  вражень. До зустрічі  1 вересня 2020 року.

Зичу всім міцного здоров’я, терпіння та мудрості, позитивних змін, приємних новин, радісних подій, щасливого сьогодення та майбуття.

З повагою директор   КЗО «СЗШ № 91» ДМР    Шило Л.М.

Колокольчики » Анимированные картинки GIF. Коллекция фоновых ...