Адміністрація комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради щиро вітає всіх вас із довгоочікуваним святом Першого дзвоника!!!

1 вер. 2020
Адміністрація комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради щиро вітає всіх вас із довгоочікуваним святом Першого дзвоника, що віщує нам новий 2020 - 2021 навчальний рік!

Любі наші учні! Шановні батьки! Дорогі колеги!

Адміністрація комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради щиро вітає всіх вас із довгоочікуваним святом Першого дзвоника, що віщує нам новий 2020 - 2021 навчальний рік!
     І хоча цього року нас чекають непрості умови навчання та певні обмеження, пов’язані з необхідністю дотримання режиму адаптивного карантину задля збереження не тільки власного з
доров’я, а й здоров’я наших рідних та близьких людей, все одно ми віримо, що цей навчальний рік буде незабутнім, веселим, насиченим та швидкоплинним. Тож, ми зичимо усім учасникам освітнього процесу наснаги, душевних, духовних та фізичних сил, взаємопорозуміння та поваги один до одного, мудрості та жаги до нових відкриттів у нескінченному світі знань!

З повагою,
директор КЗО «СЗШ № 91» ДМР                                      Л. М. Шило