5 бер. 2021

5 березня 2021 року до нашої школи вчергове завітали шкільні офіцери поліції - лейтенант поліції Савченко Олена Іванівна та старший лейтенант поліції Біловол Віталій Сергійович. Вони провели уроки для восьми класів, серед яких було два дев'ятих класи, вся паралель 8 класу, 4-Б, 7-і та 3-Б клас. Серед тем, на які з учнями різної вікової категорії офіцери поліції вели діалог, зокрема були - правила поведінки в Інтернеті, правила поведінки з незнайомими людьми на вулиці, адміністративна та кримінальна відповідальність для неповнолітніх.  Діти з великою цікавістю та задоволенням слухали поліціянтів, задаючи їм безліч питань на теми, що їх турбували.

Тож, адміністрація КЗО "СЗШ № 91" ДМР дякує співробітникам УПП Департаменту патрульної поліції в Дніпропетровській області за таку плідну і довгу співпрацю!