Наші любі, прекрасні дівчата та жінки! Чоловічий педагогічний та учнівський колектив КЗО "СЗШ № 91" ДМР від найщиріших своїх сердець вітає вас з чудовим святом 8 Березня!

8 бер. 2021

Наші любі, прекрасні дівчата та жінки! Чоловічий педагогічний та учнівський колектив КЗО "СЗШ № 91" ДМР від найщиріших своїх сердець вітає вас з чудовим святом 8 Березня, зі святом захисту прав жінок та святом квітучої весняної феєєрії.

Маємо честь в цей сонячний день принести вам свої побажання - надихайте усіх навколо своїм існуванням та пам'ятайте, що ви - найдорожчий скарб, який у нас є!