18 бер. 2021

17 березня 2021 року у КЗО "СЗШ № 91" ДМР було відсвятковано День Святого Патріка. Так як це - ірландське культурно-обрядове свято, яке є одним з найвизначніших у Ірландії та присвячене небесному покровителю цього регіону, єпископу Патріку, то проводили веселі тематичні уроки з невеличким частуванням учнів середньої школи вчителі англійської мови Скічко О. М. та Тарасенко І. Т. Результатом веселої та креативної співпраці педагогів та учнів стали запальні заняття у суто ірландському стилі - в зеленому вбранні та з трилистниками конюшини, яка, за ірландським повір'ям, приносить людям вдачу. У інтерактивній формі діти довідались не тільки багато нового про традиції та культурне життя острову з Республікою Ірландією, але і особисто змогли долучитись до цього веселого і трохи чарівного фольклорного свята.