1 вересня 2022 року не лише учні нашої школи розпочали дистанційне навчання та відсвяткували Перший Дзвоник разом з батьками та класними керівниками за допомогою технологій ІКТ.

1 вер. 2022

1 вересня 2022 року не лише учні нашої школи розпочали дистанційне навчання та відсвяткували Перший Дзвоник разом з батьками та класними керівниками за допомогою технологій ІКТ. Педагогічний колектив класів КЗО «СЗШ № 91» ДМР вечірньої (заочної) форми навчання відвідав Дніпровську установу виконання покарань № 4, де привітав своїх підопічних здобувачів освіти з першим днем осені та Днем Знань. Важливість освітньої роботи з категорією людей, які тимчасово потрапили до місць позбавлення волі важко переоцінити, адже окрім базової навчальної компоненти вони отримують навички соціалізації, мистецтва ведення діалогу, аргументації та толерантності.