5 груд. 2022
В рамках Всеукраїнського щорічного "Тижня права" та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", які щороку традиційно проходять у закладах освіти, 5 грудня 2022 року учні 4-А, 4-Б, 4-В та 4-і класів провели онлайн-зустрічі з шкільною офіцеркою поліції.

В рамках Всеукраїнського щорічного "Тижня права" та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", які щороку традиційно проходять у закладах освіти, 5 грудня 2022 року учні 4-А, 4-Б, 4-В та 4-і класів провели онлайн-зустрічі з шкільною офіцеркою поліції, капітаном поліції Князєвою Єлизаветою Іванвною. Під час зустрічей діти дізнавались про сутність та природу явища булінгу, розмовляли про його форми і види, визначали види відповідальності за різноманітні прояви булінгу - образи, глузування, погрози, фізичне насилля тощо. Вагомою наочною перевагою лекції поліціянтки була і демонстрація презентації, де у зрозумілій учням формі були викладені основні принципи та правила поведінки проти кривдників - "булерів". Сподіваємось, що такі актуальні знання діти будуть лише чітко знати в теорії - і ніколи не доведеться цю інформацію застосовувати в реальному житті за її прямим призначенням!