6 груд. 2022

Стійкі і незламні, сильні і могутні, іноді веселі, іноді скромні, іноді засмучені, але завжди рішучі. Відчайдушні, хоробрі, наші та рідні. І вам сьогодні 31 рік

Сьогодні своє професійне свято святкують ті, завдяки кому наш спокій вранці турбує лиш дзвін будильника, а не канонада ворожих гармат, хто тримає лінію фронту та чисте небо над нашими головами. Ті, про кого раніше згадували у вузьких колах тільки раз на рік, і без яких з початком війни на сході України не можна уявити існування нашої держави. За рекордні строки ставши потужною силою, яка зупинила ворога, Збройні Сили України продовжують виконувати завдання, які на них покладені, відчуваючи радість перемог, попри печалі поразок. І ми з нетерпінням чекаємо на той момент, коли українське військо стане найпотужнішою військовою силою Європи. Бо інакше бути не може. Гідно зустрівши повномасштабне вторгнення росії 24 лютого, Збройні Сили України навіки вкрили себе незгаслою славою у віках, щодня творячи нові подвиги та пишучи новітні сторінки мілітарної історії України.

Сьогодні спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР також вшановувала Збройні Сили Єдиним тематичним уроком "За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!". Учні 3-11-х класів передивлювались відео, присвячені нелегкій службі наших військовиків та вшановували пам'ять полеглих Воїнів хвилиною мовчання. Також, педагогічним колективом школи була зібрана волонтерська допомога для поранених військовослужбовців, а учні вклали свої найяскравіші таланти й натхнення у хенд-мейд листівки, оберіги та малюнки, які 6 грудня 2022 року і були передані до одного з лікувальних закладів міста Дніпро для наших Героїв.

...В наші часи багато питань можна вирішити дипломатією. Але дипломатія нічого не коштує, якщо за спинами дипломатів не стоять тисячі озброєних хлопців і дівчат, готових не словом, а ділом відстоювати інтереси рідної Держави.

Зі святом, наші військовики! Хай військова вдача завжди охоронятиме вас та допомагає наближати українську Перемогу!