20 лютого 2023 року шкільна спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР вшановувала пам'ять Героїв Небесної Сотні.

20 лют. 2023

20 лютого 2023 року шкільна спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР вшановувала пам'ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя 18 - 20 лютого 2014 року в ході протистояння з силовиками провладного режиму в центрі Києва, на Євромайдані. Кульмінацією майже тримісячного протистояння став розстріл спецзагонами міліції беззбройних мітингарів бойовими набоями, але дух Євромайдану виявився міцнішим за свинець. Cьогодні школярі молодшої, середньої та старшої школи разом з педагогічним колективом згадували ті трагічні події вже девятирічної давнини... Низько схиляємо голови перед подвигом Небесної Сотні та висловлюємо надію, що їх жертовність була недаремною, і нашу улюблену країну неодмінно чекають часи розквіту та мирне небо над карпатськими горами, донбаськими териконами, кримським узбережжям, придніпровським степом та поліськими лісами.

Cлава Україні! Героям Слава!