16 березня 2023 року, у переддень весняних канікул, учні 7-х класів КЗО "СЗШ № 91" ДМР провели онлайн-зустрічі з шкільним офіцером поліції, капітаном поліції Князєвою Є. І..

16 бер. 2023

Діти дізнавались про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх, види злочинів та існуючих за них санкцій (покарань), правила поведінки під час канікул в умовах правового режиму воєнного стану, задавали питання, які були їм цікаві та на які вони хотіли отримати максимально вичерпну та докладну відповідь від офіцера поліції.