21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи.

21 лист. 2023
21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи.

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Вибір цієї дати не випадковий - саме 21 листопада розпочались Помаранчева революція 2004 року та Євромайдан - Революція Гідності 2013-2014 років. Також, на минулому тижні - 17 листопада - День боротьби за свободу та демократію відзначали і наші друзі - чехи, які вшановували своїх борців ХІХ - ХХ ст. за незалежність Чехії.

Патріотизм нинішнього покоління українців та українок, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС, воїнів, які відстоюють інтереси народу України в святій війні Українського Народу за власні незалежність та свободу. Ми низько вклоняємось Героям Небесної Сотні, всім українкам та українцям, які віддали свої життя за право майбутніх поколінь жити у вільній і незалежній державі. Їх подвиг є неоціненним для України. Тому сьогодні учні та учениці Ліцею № 91 ДМР розмірковували над питанням "А що для Вас особисто значать Гідність та Свобода?".

Ліцей № 91 ДМР щиро вітає усіх співвітчизників з Днем Гідності та Свободи! Ми бажаємо всім мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.