Адміністрація Ліцею № 91 ДМР вітає ученицю 9-А класу Столбову Катерину з успішною презентацією власних творчих доробок на міському конкурсі талантів "Собори наших душ".

22 груд. 2023

Адміністрація Ліцею № 91 ДМР вітає ученицю 9-А класу Столбову Катерину з успішною презентацією власних творчих доробок на міському конкурсі талантів "Собори наших душ" в номінації "Образотворче мистецтво" !

Бажаємо юній художниці й надалі впевнено крокувати до вершин творчого Олімпу, отримуючи все нові й нові нагороди, як заслужене визнання своєї креативної образотворчої діяльності!