11 січ. 2024

11 січня 2024 року учні та вчителі Ліцею № 91 ДМР взяли участь в онлайн-конференції з представниками школи East Irondequoit Middle School з міста Рочестер, США. Ця міжнародна зустріч стала можливою завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей, зокрема працівників Бібліотеки української діаспори імені Джона Маккейна та особисто пані Тамари Денисенко, громадської діячки та мешканки міста Рочестер. Протягом зустрічі учні мали змогу познайомитися один з одним та обмінятися власним досвідом навчання. Порівняли шкільні предмети, тривалість уроків, кількість перерв та навіть меню у їдальнях! Не менш цікавими виявилися розповіді про школи та особисті захоплення підлітків. Навіть на різних півкулях нашої планети в нас більше спільного, ніж можна було уявити! Дякуємо всім, завдяки кому перший досвід налагодження комунікації зі Сполученими Штатами був плідним та успішним! Далі буде! To be continued!