8 січ. 2024

Нещодавно, восени 2023 року, учні та викладачі польської мови Ліцею № 91 ДМР взяли участь у XII Національних Польських читаннях, ініційованих першою леді Польщі Агатою Корнгаузер-Дудою. У 2023 році темою читань був обраний уривок з роману польської письменниці Елізи Ожешко "Над Німаном".  У місті Дніпрі до Польских читань-2023 долучилась Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей, з якою у Ліцею № 91 ДМР існує давнє та плідне співробітництво у різноманітних освітніх та культурних ініціативах. В рамках цього івенту - учні та викладачі ліцею отримали подяки від бібліотеки.  Як зазначив сам Президент Польщі Анжей Дуда, "...Я хотів би, щоб (...) читання поглибило рефлексію про те, як ми читаємо нашу історію сьогодні і як ми її пам'ятаємо. І що, особливо сьогодні, перед обличчям агресивного російського імперіалізму, маючи на увазі Січневий повстанський акт, роман Ожешкової ще більше зміцнить переконання про фундаментальне право кожної нації на власну свободу і суверенітет...".