На минулому тижні учні 6-Б та 8-і класів разом зі своїми класними керівниками Супрун О. О. та Тарасенко І. Т. відвідали Центральну міську бібліотеку та Бібліотеку української діаспори/

8 січ. 2024
На минулому тижні учні 6-Б та 8-і класів разом зі своїми класними керівниками Супрун О. О. та Тарасенко І. Т. відвідали Центральну міську бібліотеку та Бібліотеку української діаспори ім. Джона Маккейна.

Захоплююча подорож у світ книг та періодики збагатила учнів не лише новими емоціями. Хлопці та дівчата дізнались багато нового про історію української діаспори в Північній Америці, історію бібліотечної справи та букіністики, побачили тематичні міні-експозиції і рідкісні закордонні видання української художньої літератури та преси початку ХХ ст.!