Учні 9-х класів нашого Ліцею № 91 ДМР на уроці української мови поєднали вивчення мовної теми про основні типи підрядних речень і соціокультурної теми "Чарівний світ картин Катерини Білокур".

29 січ. 2024

Зараз наші діти навчаються в умовах війни. Відповідно, необхідність вивчення своєї культурної спадщини стає актуальною, ніж будь-коли. Наші традиції, історія, культура та мова є запорукою національної ідентичності, самоусвідомлення та єдності. Тож, учні 9-х класів нашого Ліцею № 91 ДМР на уроці української мови поєднали вивчення мовної теми про основні типи підрядних речень і соціокультурної теми "Чарівний світ картин Катерини Білокур".

Катерина Білокур - геніальна українська художниця XX століття, картини якої справляли магічний вплив на глядачів. Отже, урок сприяв розширенню обізнаності з життєвим і творчим доробком геніальної художниці, а також духовному й естетичному розвитку учнів.