20 лютого 2024 року спільнота педагогів та учнів Ліцею № 91 ДМР вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні.

20 лют. 2024

20 лютого 2024 року спільнота педагогів та учнів Ліцею № 91 ДМР вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя 18 - 20 лютого 2014 року в ході протистояння з силовиками провладного режиму в центрі Києва, на Євромайдані. Кульмінацією майже тримісячного протистояння став розстріл спецзагонами міліції беззбройних мітингарів бойовими набоями, але дух Євромайдану виявився міцнішим за свинець набоїв. Cьогодні ми з щемом у серці згадували ті трагічні події вже десятирічної давнини, які стали початком нових національно-визвольних Змагань для нашої України...

Низько схиляємо голови перед подвигом Небесної Сотні та висловлюємо надію, що жертовність людей, які без зброї йшли на кулі, була недаремною, і нашу улюблену країну неодмінно чекають часи розквіту та мирне небо над карпатськими горами, донбаськими териконами, кримським узбережжям, придніпровським степом та поліськими лісами.

Вічна слава Героям Небесної Сотні! Герої не вмирають!