29 бер. 2024
Учні 8-А класу Ліцею № 91 ДМР під час цьогорічних весняних канікул були запрошені на відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання, який днями проводить Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей.

Як і минулого навчального року, учні 8-А класу Ліцею № 91 ДМР під час цьогорічних весняних канікул були запрошені на відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання, який днями проводить Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей. Шановані письменники Дніпровщини Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна, Олена Швець-Васіна та Євген Безус презентували свої книжки, написані вже під час повномасштабної війни. Серед поетичних та прозових творчих доробок було представлено ексклюзивний колективний роман "Чи бачать небеса котів?", над яким працювало 30 авторів. Цей непростий і незвичайний твір оповідає про долі родин з будинку на ж/м "Перемога", у який 14 січня 2023 року влучила російська ракета... А поверталися восьмикласники та восьмикласниці з творчої зустрічі не з пустими руками - так, бібліотеці нашого ліцею поетеса Олена Швець-Васіна подарувала збірку своєї поезії "А ми живемо"; письменниця ж Ольга Рєпіна запросила наших учнів до літературної студії при дитячій обласній бібліотеці, де юним талантам можна буде навчитися самим писати оповідання, повісті, вірші - що, безумовно, неодмінно стане корисним розвиваючим та креативним вмінням у нашого молодого покоління!