До Всесвітнього Дня Здоров'я, який у 2024 році відзначається 7 квітня, учні Ліцею № 91 ДМР весело та активно доєднались до єдиної спортивної розминки "Дніпро. Штурм. Здоров'я".

5 квіт. 2024

До Всесвітнього Дня Здоров'я, який у 2024 році відзначається 7 квітня, учні Ліцею № 91 ДМР весело та активно доєднались до єдиної спортивної розминки "Дніпро. Штурм. Здоров'я", яку 05.04.2024 р. ініціював міський дитячо-юнацький центр "Штурм".  У наш складний час необхідно дбати не лише про ментальне здоров'я, але й про фізичне. Низька рухова активність, щоденна рутина справ та навіть банальні лінощі - ось фактори, які заважають людям усіх вікових категорій повноцінно жити і самореалізовуватись.  Ось так невеликі за тривалістю рухові активності, які наші вчителі фізичного виховання впроваджують в освітньому процесі, допомагають "струсити" з тіла втому, навантаження, збадьоритись та концентрувати увагу! Юні ліцеїсти залюбки беруть участь в таких маленьких спортивних івентах!