10 квіт. 2024

Дніпровський ліцей № 91 Дніпровської міської ради висловлює слова вдячності Дніпропетровській обласній організації "Центр Польської Культури ім. Кароля Войтили" за 18 комплектів нових цікавих підручників з польської мови, які адаптовані до сучасних умов навчання Нової Української Школи. Вже майже 10 років у Ліцеї № 91 ДМР успішно впроваджується програма вивчення польської мови та співпраця з Центром польської культури ім. Кароля Войтили. Наші учні зацікавлені в опануванні цієї європейської мови, яка споріднена українській; а деяким з них знання польської дуже вчасно стало у практичній нагоді при вимушеному від'їзді-евакуації в Польщу з рідного міста навесні 2022 року. Адміністрація Ліцею № 91 ДМР дякує нашим польським друзям за плідну співпрацю та позитивне партнерство!