16 квіт. 2024

Учні Ліцею № 91 ДМР Дмитро МОЛДОВАН та Діана ЙОВЖІЙ у рамках проєкту “Poznaj Polskę - 2023” не лише вивчали польську мову, досліджуючи культурні та історичні особливості Польщі. Втілення власних досліджень вони презентують у своїх слайд-відео «Парки Познані» й «Архітектура та кухня Польщі» (керівник роботи - вчитель польської мови Кучеренко А. С.). Така дослідницька робота учнів (з мінімальним втручанням педагога у творчий та пошуковий процеси) корисна передусім тим, що окрім практичного закріплення опанованого матеріалу, юні дослідники вчаться самостійному та інформативному Інтернет-серфінгу, збиранню, аналізу та опрацюванню різнотипової інформації, роботі з редакторами обробки медіафайлів тощо. Тож, запрошуємо всіх підтримати наших дослідників та активістів міжнародного проєкту вподобайкою!