18 квіт. 2024

Як ми вже писали раніше, 5 квітня 2024 року учні Ліцею № 91 ДМР участю у Всеукраїнському спортивному флешмобі "White Card" відзначали Міжнародний День здоров'я. І отримали при цьому море задоволення, бадьорості та позитиву! Тим приємніше було отримати подяки Української федерації "Спорт заради розвитку", якими було відзначено нашу ініціативу у підтримці та популяризації ідей здорового способу життя!  Дякуємо організаційному комітету спортивного івенту за змогу долучитись до цього оздоровчого свята!