22 квіт. 2024

22 квітня усе прогресивне людство відзначає День Землі, віддаючи шану планеті Сонячної системи, яка дала можливість нашій цивілізації жити та еволюціонувати впродовж сотень тисяч років.  На жаль, в останнє сторіччя стрімкої науково-технічної революції Землі загрожує реальна небезпека як екологічних катастроф, так і ядерної війни. Навіть російсько-українська війна, яку країна-агресор підступно розпочала в 2014 році, принесла українській екології незчисленні проблеми, починаючи від затоплення і розмиву шахт на Донбасі у 2014-2015 рр. - і закінчуючи підступним підривом Каховської ГЕС у 2023 році.  Тож сьогодні учні 6-А класу разом з класним керівником Сіліченко О. О. власним прикладом дбайливого догляду за тендітною флорою, яка милує око на подвір'ях обох будівель нашого ліцею, вшанували нашу матінку-Землю. І так само, як після зими знову чудово розквітли наші квіточки, дерева та кущі - віримо - відродиться і наша рідна Україна!