23 квіт. 2024

До Міжнародного дня англійської мови, який щороку відзначається 23 квітня, вчителі англійської мови Ліцею № 91 ДМР провели відповідні тематичні заходи. Так, класний керівник 6-В класу, вчитель англійської мови Колісникова Д. С. провела еко-урок "Earth Day", на якому здобувачі освіти розважались і вчились, ккористувались інтерактивними іграми, які допомагали зрозуміти, як кожен із нас може вплинути на збереження нашої планети.  А потім дивились неймовірні "TED Talks" про природу, екологію та способи зробити наше середовище ще кращим!  Цей урок показав дітям, що кожен з нас може бути частиною руху за охорону Землі, навіть починаючи з малих кроків.  Нехай кожен день буде Днем Землі для нас, а наші дії — дрібними кроками до великої перемоги над забрудненням та знищенням навколишнього середовища!

А вчитель англійської мови Супрун О. О. провела низку творчих зустрічей та уроків, спрямованих на популяризацію як англійської лінгвістики в цілому, так і чудової творчості Вільяма Шекспіра - класика англійської літератури та драматургії кін. XVI - поч. XVII століть. Такі мовознавчі уроки сповнені креативом та істотно розширюють кругозір учнів, знайомлячи їх з english-цікавинками, які значно виходять за межі навчальної програми! — з Oksana Suprun.